Tehontie 18, Tykkimäen teollisuusalue, PL 20, 45101 KOUVOLA

Yhteystiedot

Kouvolan Betoni Oy
Puhelin: 040 709 5391
Sähköposti: kouvolanbetoni@kouvolanbetoni.fi

y-tunnus: 0160877-1

Tykkimäen Sora Oy
Puhelin: 040 709 5321
Faksi: (05) 3211 992
Sähköposti: kouvolanbetoni@kouvolanbetoni.fi

y-tunnus:0163369- 4

Jani Julin

Myyntipäällikkö

p. 040 517 9459
jani.julin@kouvolanbetoni.fi

Elementit
Kiviainekset ja sorat

Teemu Myyrä

Myyntipäällikkö

p. 040 709 5318
teemu.myyra@kouvolanbetoni.fi

Elementit
Kunnallisteknisettuotteet

Ville Virsu

Tuotantopäällikkö
Kouvolan Betoni Oy

p. 040 706 4816
ville.virsu@kouvolanbetoni.fi

Elementit tuotanto
Kunnallisteknisettuotteet tuotanto
Elementtitoimitukset

Mikko Aho

Tuotantopäällikkö
Tykkimäen Sora Oy

p. 040 169 0007
mikko.aho@kouvolanbetoni.fi

Kiviainekset ja soratuotteet
Kuljetukset

Simo Vilkki

Laatupäällikkö

p. 040 0650303
simo.vilkki@kouvolanbetoni.fi

Elementit
Kiviainekset ja soratuotteet
Kunnallisteknisettuotteet

Pekka Huotari

Toimitusjohtaja

p. 040 582 5821
pekka.huotari@kouvolanbetoni.fi

Riikka Ahola

myynti ja laskutus

p. 040 709 5348
riikka.ahola@kouvolanbetoni.fi

Anne Immonen

myynti ja laskutus

p. 040 709 5391
anne.immonen@kouvolanbetoni.fi